+370 670 57 723 |   info@voniosgalerija.lt
Krepšelis (0)

Prekių grąžinimas

Remiantis Lietuvos Respublikos Vartotojų teisių apsaugos įstatymu Nr. X-1014, Ministro Pirmininko įsakymu „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo" Nr. 738 ir Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.362 straipsniu, pagal kuriuos nurodoma, kad kokybiški parfumerijos ir kosmetikos gaminiai yra nekeičiami.

Tuo atveju, jeigu įsigyta prekė yra nekokybiška, ji keičiama į analogišką kokybišką prekę, apie tai informavus el. laišku info@voniosgalerija.lt arba telefonu +370 673 14722. (nuo 10 iki 18 val. darbo dienomis) per 1 darbo dieną nuo jos gavimo.

Produktas keičiamas tik tuo atveju, jeigu nebuvo pažeista pakuotė, produktas nebuvo naudojamas ar įsigytas su nuolaida.

Grąžinamo produkto pristatymą apmoka pirkėjas. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Ministro Pirmininko įsakymu „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo" Nr. 738 ir Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.363 straipsniu.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vartotojo rašytiniu prašymu „Vonios galerijos“ vonios įrangos salone adresu Liepų g. 40, Klaipėda. Grąžinant turi būti pateikiama netinkamos kokybės prekė, rašytinis prašymas, kuriame nurodoma priežastis (prekės trūkumas ar kita priežastis), dėl kurios įsigyta prekė netenkina Pirkėjo. Prie prašymo turi būti pridedamas prekės pirkimą-pardavimą iš www.voniosgalerija.lt patvirtinantis dokumentas (sąskaita faktūra, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašas, mokėjimo kortelės skaitytuvo čekis ar kt.). Jei pirkėjas nepateikia prekės pirkimo–pardavimo dokumento remiantis Ministro pirmininko įsakymo „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių“ patvirtinimu Nr. 738, tokios prekės negrąžinamos.

Norėdami sužinoti daugiau dėl prekių, pirktų www.voniosgalerija.lt elektroninėje parduotuvėje grąžinimo, keitimo ir garantinio aptarnavimo, kreipkitės el. paštu info@voniosgalerija.lt arba tel. +370 673 14722.

Peržiūrėti produktai